شماره تماس : 88346744-021

لینک های کاربردی :
وزیر بنادر و کشتیرانی هند وارد تهران شد

وزیر بنادر و کشتیرانی هند وارد تهران شد

 «سارباناندا سونوال» وزیر بنادر و کشتیرانی و آبراهه‌های هند در صدر یک هیات بلندپایه به منظور دیدار و گفت‌وگو با مقامات ایرانی وارد تهران شد و در فرودگاه مورد استقبال علی اکبر صفایی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی قرار گرفت.

 

«سارباناندا سونوال» وزیر بنادر و کشتیرانی و آبراهه‌های هند را در این سفر، برخی مدیران بنادر این کشور از جمله سونیل موکوندان مدیرعامل شرکت IPGL همراهی می‌کند.

بازدید از پایانه‌های بندری و تجهیزات و تاسیسات بندر چابهار، نشست مشترک با رستم قاسمی وزیر راه‌وشهرسازی و امضای سند همکاری عملیاتی دو کشور در حوزه‌های حمل‌ونقل و بنادر و دریانوردی و ملاقات با برخی مقامات دولت از مهم‌ترین برنامه‌های وزیر بنادر و کشتیرانی و آبراهه‌های هند در سفر به کشورمان است.

«علی اکبر صفایی» در جریان استقبال از، سارباناندا سونوال ابراز امیدواری کرد که مناسبات دو کشور با توجه به روابط دیرینه در تمام ابعاد از جمله همکاری‌های دریایی و بندری افزایش یابد.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی بر وجود زمینه برای مشارکت هند در پروژه‌های مختلف از جمله توسعه بندر چابهار تاکید کرد و اظهار داشت: توسعه بندر چابهار می‌تواند به افزایش همکاری‌های سه جانبه بین ایران، افغانستان و هند کمک کند.

 

منبع: سازمان بنادر و دریانوردی

Additional Info

کلیک: 450 بار -
رای شما
مدیر سایت

وب سایت رسمی و خبری شورای بازرگانی ایران و هند.
بمنظور کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آدرس info(@)i-iibc.ir در تماس باشید

دیدگاه خود را ارسال نمایید